Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme: 8 Haziran 2023

Lütfen ivvo tarafından işletilen web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”) belgesini dikkatlice okuyun.

Hizmet’e erişiminiz ve kullanımınız, bu Koşulların kabulüne ve uyumuna bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmet’e erişen veya kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmet’i erişerek veya kullanarak, bu Koşullarla bağlı olmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmet’e erişemezsiniz. ivvo için Koşullar ve Şartlar anlaşması, yardımla oluşturulmuştur.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, ivvo’un sahibi veya kontrolü altında olmayan üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

ivvo, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin içeriğinden, gizlilik politikalarından veya uygulamalarından herhangi bir kontrolü olmadığını ve hiçbir sorumluluk taşımadığını varsayar. Ayrıca, ivvo’un, söz konusu web siteleri veya hizmetler üzerinde bulunan veya bunlara güvenilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara dayanmaktan kaynaklanan veya iddia edilen herhangi bir zarardan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Koşulları ihlal ettiğiniz takdirde, önceden bildirim veya sorumluluk olmaksızın herhangi bir nedenle Hizmetimize olan erişiminizi hemen sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Koşulların sona ermesi gereken doğası gereği, mülkiyet hükümleri, garanti reddi, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, Koşulların tüm hükümleri sona erer.

Uygulanacak Hukuk

Bu Koşullar, çelişkili hukuk kuralları olmaksızın, Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaleti yasalarına tabi olarak yorumlanacak ve uygulanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkı veya hükmünün uygulanmaması, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Herhangi bir hüküm, mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalır. Bu Koşullar, Hizmetimize ilişkin olarak aramızda geçerli olan tüm önceki anlaşmaları yerine koyar ve onları iptal eder.

Değişiklikler

Biz, tek takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları istediğimiz zaman değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemli ise, yeni koşulların yürürlüğe girmeden en az 30 gün önce bildirim yapmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam etmeniz, değiştirilmiş koşullara bağlı olmayı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Yeni koşullara katılmıyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı durdurun.

Bize Ulaşın

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
close
Alışveriş Sepeti
close